سفارش تبلیغ
صبا ویژن

محمودی: با پیروزی برابر آرژانتین امیدوارتر می شویم

شهرام محمودی معتقد است

ایران با شکست آرژانتین

برای صعود به دور بعد امیدوارمان می کند.به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، پشت خط زن ملی پوش گفت:«  اگرانشاءا... امشب هم مقابل آرژانتین  3 امتیاز بگیریم خیلی به صعود امیدوار تر می شویم. باید از امشب با برد آرژانتین استارت بزنیم .فرانسه هم آرژانتین را برده،  اگر برنده شویم با 3 امتیاز آسوده تر می توانیم در دو بازی بعد مقابل لهستان و صربستان کار کنیم.»
وی افزود:«بازی  با آرژانتین مثل بازی های دیگر است. هیچ حساسیتی ندارد ، تنها اینکه ولاسکو مربی اش است که قبلا مربی ما بود. باید از بازی امشب سه امتیاز بگیریم تا برای دو بازی مقابل لهستان و صربستان امنیت داشته باشیم. بچه ها با بازی های خوبشان نشان دادند خیلی چیز ها را ثابت کردند. فکر نمی کنم برای اثبات شایستگی هایمان حتما باید برنده باشیم.»
محمودی درباره بازی دیشب مقابل استرالیا خاطر نشان کرد:«خیلی هم راحت نبود. بچه ها خوب کار کردند. البته ما هم خیلی خوب نبودیم ولی اجازه ندادیم استرالیا تاکتیک هایش را پیاده کند. خدا را شکر این پیروزی 3 امتیازی می تواند خیلی به ما کمک  کند. خیلی نمی شود روی برد از استرالیا حساب کرد. ما برد این بازی را  کنار گذاشته بودیم و باید می بردیم. چرا که استرالیا را همه تیم های قوی شکست می دهند .»

 [ پنج شنبه 93/6/20 ] [ 11:34 صبح ] [ ققنوس(ورزشی) ]