سفارش تبلیغ
صبا ویژن

\دلتـنگـــــم\

"دلتـنگـــــم"

هــــــمـــین...

و ایــــــن نیــــــاز به....

هــــیچ زبـــان....

شاعــــرانه ای نــــدارد …

رَبَنــــــــــــا...

آتِنـــــا...

فِی الدُنیــــــــــــا کــــــــــربلا....[ شنبه 93/11/18 ] [ 11:54 عصر ] [ آدمــــــــــک ســـــــــنگی ]

دعای عشق

[ پنج شنبه 93/11/16 ] [ 11:33 صبح ] [ آدمــــــــــک ســـــــــنگی ]

عرضه نسل جدید پردازندههای اینتل برای سیستمهای حرفهای

عرضه نسل جدید پردازنده‌های اینتل برای سیستم‌های حرفه‌ایشرکت اینتل از عرضه نسل پنجم پلاتفورم سخت افزاری Core vPro برای استفاده در سیستم‌های تجاری بر مبنای معماری خانواده برادول خبر داد.

ادامه مطلب...

[ چهارشنبه 93/11/15 ] [ 9:30 عصر ] [ فناوری اطلاعات ]

سیلیکون پاور از SSDهای جدید خود رونمایی کرد

[ چهارشنبه 93/11/15 ] [ 9:26 عصر ] [ فناوری اطلاعات ]

کودکان را با تبلت و موبایل آرام نکنید

کودکان را با تبلت و موبایل آرام نکنیدبر اساس نتایج مطالعه محققان دانشکده پزشکی دانشگاه بوستون آمریکا که در یک مجله تخصصی منتشر شده، اگرچه استفاده از کتاب‌های اینترنتی و فراگیری اپلیکیشن‌ها در بعضی موارد مفید است اما استفاده از آنها برای کودکان زیر سه سال می‌تواند مضر باشد.ادامه مطلب...

[ چهارشنبه 93/11/15 ] [ 9:22 عصر ] [ فناوری اطلاعات ]

میخواهیم آمازون ایران باشیم

می‌خواهیم آمازون ایران باشیمهفته‌نامه تجارا فردا در گفت‌وگو  با برادران محمدی، مدیریت شرکت فروش آنلاین دیجی‌کالا به بررسی شکل‌گیری کسب و کار اینترنتی این دو برادر دوقلوی موفق و چگونگی تبدیل شدن دیجی‌کالا به شرکتی بزرگ با حدود 450 کارمند پرداخته است که در ادامه می‌خوانید. 
این دو برادر متولد سال 58 هستند و با یک تجربه تلخ از یک خرید سنتی به فکر ایجاد این شرکت افتاده‌اند. آنها شرکتی تاسیس کردند که در کنار فراهم آوردن محتوای مناسب برای کسب اطلاع از محصولات، بتوانند این محصولات را به صورت آنلاین، به فروش برسانند.
آنها کار خود را با تنها دو محصول تلفن همراه و دوربین آغاز کردند و رفته‌رفته آن را گسترش دادند. امروزه نه‌تنها تمامی کالاهای دیجیتال را در سبد فروش خود دارند، بلکه محصولاتی چون ساعت، کتاب و رسانه نیز به سبدشان افزوده شده است. ادامه مطلب...

[ چهارشنبه 93/11/15 ] [ 9:19 عصر ] [ فناوری اطلاعات ]
::